Nasze usługi

Zakres działania Fit 4 Elite to nie tylko trening EMS. Dajemy możliwość kompleksowego budowania formy fizycznej, czy realizowania swoich celów poprzez rozszerzenie oferty ponad nasz najsilniejszy punkt. Poza treningiem EMS w naszej ofercie znajduje się: Fizjoterapia, trening personalny oraz jogging. Umawiając wizytę, przy wsparciu trenera, wybieramy z której pozycji w ofercie będziemy korzystać. Trener doradzi która aktywność w danym momencie  będzie najkorzystniejsza dla odniesionych efektów.

Trening EMS

30 minut
 • Przygotowanie do treningu
 • Trening
 • Rozciąganie

Fizjoterapia

60 minut
 • Kinetic control
 • Kinesiotaping
 • Terapia tkanek miekkich

Personal Training

90 minut
 • Stała opieka trenera
 • Różne plany treningowe
 • Porady pozatreningowe

Jogging

60 minut
 • Przygotowanie do wysiłku
 • Jogging
 • Rozciąganie

Trening EMS

Najważniejsza pozycja w naszej ofercie.

Trening który przy małym nakładzie czasowym daje najlepsze efekty. Pobudzając mięśnie przy pomocy impulsów elektrycznych wpiera działanie naszego mózgu zmuszając naszego ciało do większego wysiłku. Impulsy docierają do mięśni głębokich, które przy normalnym treningu nie są pobudzane. Trening powoduje przyrost masy mięśniowej z jednoczesnym obniżeniem poziomu tkanki tłuszczowej. Efekty używania metody EMS są widoczne już po jednym treningu który trwa około 30 minut.

oferta-img-1

Fizjoterapia

Dziedzina nauk medycznych zajmująca się łagodzeniem procesów chorobowych oraz likwidacją ich skutków. Głównym jej celem jest powrót do pełnej sprawności poprzez trafną diagnostykę oraz późniejszy dobór odpowiednich technik terapeutycznych.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta dopasowując terapię stosownie do jego stanu oraz potrzeb.

W naszej ofercie miedzy innymi:

-Metoda Kinetic Control (terapia funkcjonalna oparta przede wszystkim na dogłębnej analizie ruchu),

-Metoda Kinesiotaping (metoda terapeutyczna wykorzystująca specjalnie dopasowane taśmy elastyczne. Głównym jej celem jest poprawa funkcjonowania tkanek oraz systemów fizjologicznych),

-Metoda terapii tkanek miękkich (diagnozowanie i leczenie dysfunkcji w obrębie tkanek miękkich opartych na najnowszych metodach terapeutycznych),

-Metoda masażu tkanek głębokich (skuteczna forma leczenia dysfunkcji w obrębie napiętych tkanek. Masaż wykonywany z wielką precyzją oraz bardzo wolno, a siła nacisku jest zależna od napięcia tkanek u pacjenta),

-Terapia Manualna – JUŻ WKRÓTCE (specjalizacja w dziedzinie fizjoterapii zajmującą się manualnym badaniem i leczeniem pacjentów z dolegliwościami w obrębie układu ruchu (układu nerwowego, mięśniowo- powięziowego i kostnego). Właściwa ocena stanu pacjenta pozwala na dobranie odpowiednich środków terapeutycznych).

W związku z ciągłym pogłębianiem wiedzy naszego personelu, pozostajemy elastyczni i otwarci na nowe metody stosowanych terapii, które będą mogli Państwo znaleźć w naszej ofercie.

Personal Training

Trening personalny odbywa się pod okiem wykwalifikowanego w dziedzinie aktywności fizycznej trenera. Posiada on wiedzę z zakresu ćwiczeń fizycznych , zdrowego żywienia, suplementacji, oraz odnowy biologicznej, biochemii, fizjologi wysiłku , a także prewencji przed kontuzjami. Trener dopasowuje cały plan treningowy indywidualnie do każdego klienta oraz dba o bezpieczeństwo i utrzymanie jak najlepszych wyników. Nasi trenerzy cały czas podnoszą swoją wiedze , oraz śledzą wszystkie najnowsze trendy z dziedzin sportowych oraz żywienia i medycyny sportowej.

oferta-img-3
oferta-img-1

Jogging

Pod okiem naszego trenera możliwe jest również wykorzystanie najprostszej formy ruchu czyli biegu. Trener przeprowadzi odpowiednią rozgrzewkę , część biegową ,oraz odpowiednio zakończy trening poprzez rozciąganie i stopniowe wyciszenie organizmu po wysiłku fizycznym. Na każdym treningu zadba o motywację i sprawi , że sukcesywnie będziemy pokonywać samych siebie. Najpopularniejsza z aktywności fizyczny forma nie ogranicza nikogo ze względu na wiek czy stan kondycji fizycznej.